HAKKIMIZDA

Anasayfa / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Positive Çelik Kapı, sanayide ve üretim alanında 30 yıla varan tecrübesini Çelik Kapı Üretiminde birleştirmiş ve 2014 yılında faliyete geçmiştir.
İlkesini ve amacını fiyat/fayda oranında tüketiciler için en iyi seviyeye  ulaşmak ve tüketicilerine gerek fiyat gerek memnuniyet gerekse  güven konusunda konusunda maksimum seviyeye ulaşmayı hedeflemektedir.

Positive Çelik Kapı ,ürünlerinde kalite ve estetiği ön planda tutarak gerek ulusal gerekse uluslararası standartlar çerceveinde üretimlerine Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 4000 metrekare kapalı alanda devam etmektedir. Positive Çelik Kapı , ürünlerinde yaptığı AR-GE çalışmalarıyla en uygun fiyata en güvenli ve en şık üretimi gerçekleştirmeyi bir başka hedef olarak görmektedir.

Ayrıca Positive Çelik Kapı , özellikle ihracatlarıyla, ülkemizi kaliteli ürünler adı altında yurtdışında temsil etmeyi ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Positive Çelik Kapı,amaç ve ilkeleri çerçevesinde, bu değerlerden ödün vermeden 30 yıla yakın tecrübesi ışığında Celik Kapı sektöründe de devam ettirerek, sektörde uzun yıllar boyunca kalmak ve öncü olmayı hedeflemektedir.


MİSYONUMUZ
Positive Çelik Kapı olarak müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ilk planda tutarak, hammadde ve kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını öngörerek üretime odaklanmış, üst seviyede hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka prestijine sahip, müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, öncü ve güvenilir kurumsal bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ
Positive Çelik Kapı olarak , değişim ve gelişime açık güvenilir ve sürekli kendini geliştiren, araştırmacı ve yenilikçi yapısıyla kriterler belirleyen, müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren, devamlı ve sağlıklı büyüyerek araştırma ve maliyet düşürücü çalışmalarla rekabet gücünü sürekli geliştiren, müşterileri, tedarikçileri ve çalışanlarıyla positif bir sinerji ile pazarın tüm dünyada olduğu bilinciyle hareket eden, uluslararası standartlarda daima anılan ürün ve hizmet sunmaya kendisine prensip edinmiş, iyi eğitilmiş, yetenekli ve müşteri memnuniyetiyle fark yaratan bir marka olmak.